Stavíme ptačí budky, krmítka a koupadla - skvělé nápady pro každého

Kód: 2475463

Úplný název:

Stavíme ptačí budky, krmítka a koupadla - skvělé nápady pro každého (Tinz Sigrid): Podrobné návody

Autor a popis:

Tinz Sigrid, Grada, 96 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
212 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

V této knize naleznete nepřeberné množství nápadů na stavbu ptačích budek - některé zcela jednoduché, některé klasické. Budky z různých materiálů, často recyklovaných věcí z domácnosti, budky vhodné pro většinu ptačích druhů i ty určené pro konkrétní druh - např. "penthaus" pro rorýse či hnízdní podložky pro vlaštovky, ale i budky vhodné na balkon, do špičky domovního štítu nebo ty, které využívají staré pařezy. V další kapitole jsou různé druhy krmítek, abyste mohli v zimě přikrmovat různými vhodnými druhy potravy - opět zde najdete klasická krmítka i ta, vytvořená z odložené lísky na ovoce či krabice od džusu. V poslední části se můžete inspirovat k vytvoření příjemných malých vodních ploch, které práci v teplných dnech tak ocení - na koupání i pití. Můžete jim připravit koupadlo z dřeva nebo méně obvyklé ve tvaru rebarvorového listu. Celý text knihy doprovází množství podrobných barevných ilustrací jak budek a dalších výrobků, tak samotných budoucích "uživatelů", ptáků.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Stavíme ptačí budky, krmítka a koupadla - skvělé nápady pro každého do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Stavíme ptačí budky, krmítka a koupadla - skvělé nápady pro každého.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Stavíme ptačí budky, krmítka a koupadla - skvělé nápady pro každého (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Stavíme ptačí budky, krmítka a koupadla - skvělé nápady pro každého bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Stavíme ptačí budky, krmítka a koupadla - skvělé nápady pro každého doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pro muže

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Pro muže / Stavíme ptačí budky, krmítka a koupadla - skvělé nápady pro každého