Stavitelství do kapsy

Kód: 8743844

Úplný název:

Stavitelství do kapsy (kol.):

Autor a popis:

Kol., Informační centrum ČKAIT, 81 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
132 Kč (179 Kč)
  / ks  
koupit
 

Stavitelství do kapsy je praktická příručka, určená pro potřeby stavbyvedoucích, stavebních dozorů, technických dozorů investora a všech stavebníků menších staveb. Svým malým rozměrem umožňuje být neustále po ruce v – „kapse. Příručka obsahuje výběr z norem ČSN, technických podkladů výrobců materiálů, odborných publikací, statí, odborných přednášek, a je zpracována do přehledných tabulek.
Náplní této příručky jsou především konstrukce a technologická pravidla spojená s HSV, další konstrukce a pravidla budou uvedena v publikaci navazující. Vybrané tabulky slouží k informaci o konstrukčních a technologických pravidlech, normovém značení prostředí pro použití materiálů a konstrukcí, k orientačnímu dimenzování a ke kontrole vybraných konstrukcí. Orientační dimenzování slouží k předběžnému návrhu konstrukcí, avšak nenahrazuje návrh a odpovědnost statika. Navržené konstrukce musí odsouhlasit odpovědný projektant, případně statik – autorizovaná osoba v oboru.

Vybrané materiály slouží k orientačnímu plánování spotřeby, včetně množství na paletách, hmotnosti a potřeby doplňkových složek (malta, výplňový beton apod.) Uvedené rozměry odpovídají rozměrům nejčastěji používaných na stavbách. Výrobky různých výrobců se mohou lišit.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Stavitelství do kapsy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Stavitelství do kapsy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Stavitelství do kapsy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Stavitelství do kapsy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Stavitelství do kapsy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Stavitelství do kapsy