Stěhování národů s.r.o. - Stručný manuál k pochopení současné migrační krize

Kód: 7376422

Úplný název:

Stěhování národů s.r.o. - Stručný manuál k pochopení současné migrační krize (Klaus Václav, Weigl Jiří):

Autor a popis:

Klaus Václav, Weigl Jiří,, Olympia, 88 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
137 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Vlna ilegálního masového přistěhovalectví do zemí Evropské unie se dotýká životů stovek miliónů Evropanů. Protože to považujeme za mimořádně vážné, věnujeme tomuto nesmírně výbušnému problému tuto knížku, napsanou s nutnou mírou stručnosti a přehlednosti. Jejím primárním cílem je polemizovat se všudypřítomnou „prouprchlickou“ propagandou.

Zdrželi jsme se příliš zevrubných odboček, které by text neúměrně zatížily, ale pro přidání potřebné zkratky a nadsázky jsme do ní zařadili i výstižné grafiky Jiřího Slívy. Jeho kresby ale nejsou pokusem o zlehčení vážné problematiky, nýbrž originálním komentářem atmosféry, ve které debata (nebo spíše nedebata) o migrační krizi probíhá.

Jsme si vědomi, že žijeme uprostřed dějů, které mají obrovskou dynamiku. Neznáme a nemůžeme přesně znát cesty, kterými se budou dále vyvíjet. Považujeme však za svou povinnost přispět k lepší orientaci v hluku dnešní propagandy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Stěhování národů s.r.o. - Stručný manuál k pochopení současné migrační krize do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Stěhování národů s.r.o. - Stručný manuál k pochopení současné migrační krize.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Stěhování národů s.r.o. - Stručný manuál k pochopení současné migrační krize (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Stěhování národů s.r.o. - Stručný manuál k pochopení současné migrační krize bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Stěhování národů s.r.o. - Stručný manuál k pochopení současné migrační krize doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Stěhování národů s.r.o. - Stručný manuál k pochopení současné migrační krize