Sticky marketing - jak zaujmout, získat a udržet si zákazníky

Kód: 7261235

Úplný název:

Sticky marketing - jak zaujmout, získat a udržet si zákazníky (Leboff Grant):

Autor a popis:

Leboff Grant, Management Press, 216 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
290 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha populárního britského marketingového konzultanta představuje nový soubor pravidel pro efektivní komunikaci ve světě, jehož podobu utvářejí inovace v oblasti moderních technologií. Dosavadní transakční marketingový model sledoval jasný cíl - přimět zákazníka k nákupu. Nový marketingový model neklade důraz na uzavírání obchodních transakcí, nýbrž na poskytování jedinečných zážitků, tj. na získání a udržení pozornosti a dlouhodobé angažovanosti zákazníků, na poskytování dlouhodobé hodnoty. Jedině touto cestou, cestou nasazení "ulpívajících" marketingových technik čili "sticky" marketingu, může firma překonat bariéry, které si dnešní zákazníci budují proti nevyžádaným formám komunikace. Motto současnosti tedy podle autora zní: "Neptejte se, co může marketing udělat pro vás. Ptejte se, co může marketing udělat pro vaše zákazníky." Překlad z angličtiny Hana Škapová.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sticky marketing - jak zaujmout, získat a udržet si zákazníky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sticky marketing - jak zaujmout, získat a udržet si zákazníky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sticky marketing - jak zaujmout, získat a udržet si zákazníky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sticky marketing - jak zaujmout, získat a udržet si zákazníky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sticky marketing - jak zaujmout, získat a udržet si zákazníky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Marketing

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Marketing / Sticky marketing - jak zaujmout, získat a udržet si zákazníky