Štíhlost bez diét a šamanský půst

Kód: 8100464

Úplný název:

Štíhlost bez diét a šamanský půst (Biritz Lisa):

Autor a popis:

Biritz Lisa, Eugenika, 120 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
138 Kč (178 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.3.2018 dopoledne. 
 

"Tato převratná metoda, která opravdu funguje, je založena na pravidelném krátkém půstu. Jinak můžete jíst, co jen chcete!
Autorka vycházela ze šamanismu. Dlouho se věnovala různým formám duchovní praxe, práci na sobě, snaze žít zdravější a šťastnější. Přitom zjistila, že půst je jedna z věcí společných téměř všem náboženstvím a spirituálním cestám. Zřejmě to není náhoda, protože půst, ačkoli se zdá být náročný, má řadu dobrých účinků po tělesné i psychické stránce. Přitom však není vůbec nutné postit se dlouho - někdy stačí byť jeden den. A právě to je základem metody, vysvětlování v této knize: pravidelně na jeden den vynechat pevnou stravu. Podle zkušeností autorky i jiných lidí to stačí na to, abyste si trvale udržovali optimální váhu a dobré zdraví.
Samozřejmě je důležité vědět určité věci o tom, jak přesně se má půst dodržovat a co všechno se při něm děje v našem těle. Naučíte se tedy správný postup, jak se postit, i hodně o půstu obecně. A to vše z odborného lékařského hlediska, takže celá metoda je naprosto bezpečná a opravdu zdraví i duchu prospěšná.
Velmi důležitou, dobrou a pěknou stránkou knihy je však i její hlubší rozměr: pojednává se zde o takových zásadních tématech, jako což znamená nasytit svou duši, vnímat hojnost života, důvěřovat (sobě i světu) a podobně. Neboť to vše tvoří skutečné jádro problémů s nadváhou, přejídáním či jinými nevyrovnanými stavy a poruchami příjmu potravy. Takže autorka vás nechce jen naučit, jak zhubnout, ale provede vás cestou osobnostního a duchovního růstu - jehož důsledkem je mimo jiné i spontánní úprava váhy.
Najdete zde také několik příjemných cvičení, které jsou spíše meditacemi či vizualizacemi, nápomocnými při tvorbě plnějšího života."
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Štíhlost bez diét a šamanský půst do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Štíhlost bez diét a šamanský půst.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Štíhlost bez diét a šamanský půst (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Štíhlost bez diét a šamanský půst bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Štíhlost bez diét a šamanský půst doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Štíhlost bez diét a šamanský půst