Audio CD: Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel - CDmp3

Kód: 8769705

Úplný název:

Audio CD: Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel - CDmp3 (Jonasson Jonas): 1 x CD MP3

Autor a popis:

Jonasson Jonas, Panteon, 0 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Audiokniha obsahuje kompletní verzi knihy, která se stala švédským bestsellerem, jehož autorem je Jonas Jonasson. Čte Martin Stránský. Celkový čas 12 hodin a 43 minut. Román vypráví o jednom veselém útěku a také o šíleném životním příběhu svéhlavého muže, který se sice nikdy nezajímal o politiku, ale přesto byl vždy nějak zapleten do velkých historických událostí 20. století. Jonassonova prvotina Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel vyšla v roce 2009 a záhy se stala čtenářským hitem a nejprodávanějším švédským románem let 2010 a 2011. V současnosti byla přeložena nebo se překládá do 40 jazyků. Fenomenální úspěch sklízí v Německu, bestsellerem se stala i v Holandsku, Dánsku, Norsku, Francii, Itálii, Španělsku, Švýcarsku, Velké Británii, Kanadě... Podle knihy je natáčen film s největším rozpočtem v historii švédské kinematografie (premiéra 30. ledna 2014).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel - CDmp3 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel - CDmp3.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel - CDmp3 (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel - CDmp3 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel - CDmp3 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Audio CD: Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel - CDmp3