Stolování pro každého

Kód: 8678315

Úplný název:

Stolování pro každého (Lušovský Jan Honza): Ucíme se stolovat s úsmevem

Autor a popis:

Lušovský Jan Honza, Vydavatelství MAC, 72 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
136 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Publikace Jana Honzy Lušovského Stolování pro každého by měla sloužit jako příjemná pomůcka pro každého, kdo chce, cítí nebo má potřebu připravovat sám jakýkoliv druh pohoštění pro své přátele, hosty, případně obchodní partnery a umět se bez zbytečných omylů a nepříjemností pohybovat ve společnosti.
Kniha se může stát i jakýmsi vodítkem pro některé budoucí nebo i začínající podnikatele v pohostinství.
Zábavnou formou, prostřednictvím ilustrací, textu i fotografií, se dozvíte řadu praktických informací o společenském chování nejen u stolu, ale i při různých slavnostních příležitostech a setkáních včetně návštěv restauračních zařízení.
Seznámíte se nejen se zákonitostmi slavnostních hostin - rautu a banketu a dvou nejčastěji pořádaných hostin - svatby a karu, ale také s pořádáním koktejlu, číše vína, čaje o páté nebo gardenparty.
Ti, kteří rádi hostí své přátele se poučí o různých způsobech prostírání a podávání pokrmů od nejjednodušších až po složitější (od snídaní přes teplé a studené předkrmy včetně speciálních až po podávání polévek, hlavních chodů a dezertů), včetně zakládání vhodného inventáře. Zvláštní kapitoly jsou věnovány podávání studených i teplých nápojů a přípravě míšených nápojů.
Jistě Vás také zaujmou části nazvané "Nebojte se flambování doma" a "Jak vykostit pstruha" s názornými ukázkami nebo kapitoly o tom, jak připravit i doma nabídkový stůl, jak vyzdobit slavnostní tabuli a také jak pohostit své hosty ze zahraničí, kde se seznámíte se zajímavými zvyklostmi hostů různých národností.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Stolování pro každého do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Stolování pro každého.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Stolování pro každého (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Stolování pro každého bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Stolování pro každého doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Stolování pro každého