Stomatologie - Angličtina pro zubní praxi - učebnice a cvičebnice / Dentistry English for

Kód: 8369512

Úplný název:

Stomatologie - Angličtina pro zubní praxi - učebnice a cvičebnice / Dentistry English for (Baumruková Irena):

Autor a popis:

Baumruková Irena, Baumruková, 264 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
431 Kč (620 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.11.2017 dopoledne. 
 

Předkládaná práce je čítankou odborných textů, učebnicí a cvičebnicí lékařské stomatologie, slouží i jako příručka pro lékaře a zdravotníky, kteří se ve své praxi setkávají s anglicky mluvícími klienty.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Stomatologie - Angličtina pro zubní praxi - učebnice a cvičebnice / Dentistry English for do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Stomatologie - Angličtina pro zubní praxi - učebnice a cvičebnice / Dentistry English for .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Stomatologie - Angličtina pro zubní praxi - učebnice a cvičebnice / Dentistry English for (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Stomatologie - Angličtina pro zubní praxi - učebnice a cvičebnice / Dentistry English for bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Stomatologie - Angličtina pro zubní praxi - učebnice a cvičebnice / Dentistry English for doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Angličtina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Angličtina / Stomatologie - Angličtina pro zubní praxi - učebnice a cvičebnice / Dentistry English for