Strava pro klid v duši - recepty veganské kuchyně

Kód: 2640520

Úplný název:

Strava pro klid v duši - recepty veganské kuchyně (Dahlke Ruediger):

Autor a popis:

Dahlke Ruediger, CPress, 192 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
290 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

Peace Food – výživa míru a pokoje Nejprodávanější veganská kuchařka v Evropě! Více než 100 jednoduchých a chutných receptů z plnohodnotných a čerstvých surovin. Mnoho cenných rad pro vegany - začátečníky, aby svůj organismus zásobili vším potřebným. Objevte polentovou pizzu a plněné artyčoky, Boeuf Stroganoff nebo křemenáčové knedlíky pro fanoušky klasiky, veganské burgery nebo rýžové balíčky pro občasné zakousnutí. A pro mlsné jazýčky naleznete velký výběr znamenitých sladkostí – „tvarohové“ knedlíky i „vaječné“ omelety, brownies, vdolečky a mnoho dalších. Kdo nejí výrobky živočišného původu, ale živí se vysoce hodnotnou rostlinnou stravou, nepřispívá k utrpení zvířat, vytváří si účinnou ochranu proti nejrozšířenějším nemocem naší doby a navíc se stará o ozdravění naší planety. Dr. Ruediger Dahlke (1951), působí od roku 1979 jako lékař a psychoterapeut, specializovaný na přírodní léčbu a homeopatii. Pořádá semináře v německy mluvící části Evropy a v Itálii. Svými knihami o výkladu klinických obrazů nemocí založil celostní psychosomatiku, která již více než 15 let nachází stále více příznivců. Jeho stěžejní díla můžete sehnat i v češtině: Nemoc jako symbol, Nemoc jako řeč duše, Princip stínu, Strava pro klid v duši.

Nahlédnout do Strava pro klid v duši - recepty veganské kuchyně Nahlédnout do Strava pro klid v duši - recepty veganské kuchyně

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Strava pro klid v duši - recepty veganské kuchyně do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Strava pro klid v duši - recepty veganské kuchyně.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Strava pro klid v duši - recepty veganské kuchyně (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Strava pro klid v duši - recepty veganské kuchyně bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Strava pro klid v duši - recepty veganské kuchyně doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Strava pro klid v duši - recepty veganské kuchyně