Opravdové jídlo - Real Food Projects: 30 dovedností, 46 receptů, pěkně od nuly

Kód: 7390497

Úplný název:

Opravdové jídlo - Real Food Projects: 30 dovedností, 46 receptů, pěkně od nuly (Walsh Kate): 30 úrovní, 46 receptů, Od nuly

Autor a popis:

Walsh Kate, Omega, 216 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
339 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.2.2018 dopoledne. 
 

Dejte jednou pro vždy vale svému supermarketu a začněte jíst opravdové jídlo.Opravdové jídlo je příručka, která vás seznámí s třiceti základními kuchařskými dovednostmi a umožní vám získat opět vztah k tomu, co jíte. I když jste naprostý kuchařský analfabet, velmi brzy si můžete stloukat vlastní máslo a mazat si ho na domácí nehnětený chléb, grilovat klobásky vlastní výroby a používat to nejčerstvější sezónní ovoce k výrobě vlastní šťávy. Pokyny doprovázené fotografiemi vás povedou krok za krokem od začátku až do konce.Už dlouhou dobu přijímáme tvrzení, že domácí příprava jídla je těžká, náročná na čas a vlastně za to ani nestojí. Ale Kate Walsh, kuchařka samouk a zastánce trvale udržitelného rozvoje, si dobře uvědomuje, že naučit se pár základních pokrmů pěkně od nuly a používat při jejich přípravě čerstvé lokální a sezónní suroviny je tím nejlepším způsobem, jak zlepšit nejen vlastní zdraví, ale i zdraví našeho celého potravinářského systému. A navíc to skvěle chutná!Přidejte se i vy a hned dnes se pusťte do některého z receptů na opravdové jídlo!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Opravdové jídlo - Real Food Projects: 30 dovedností, 46 receptů, pěkně od nuly do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Opravdové jídlo - Real Food Projects: 30 dovedností, 46 receptů, pěkně od nuly.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Opravdové jídlo - Real Food Projects: 30 dovedností, 46 receptů, pěkně od nuly (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Opravdové jídlo - Real Food Projects: 30 dovedností, 46 receptů, pěkně od nuly bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Opravdové jídlo - Real Food Projects: 30 dovedností, 46 receptů, pěkně od nuly doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Opravdové jídlo - Real Food Projects: 30 dovedností, 46 receptů, pěkně od nuly