Strážce brány - Tajemství jihlavských katakomb...

Kód: 7281361

Úplný název:

Strážce brány - Tajemství jihlavských katakomb... (Motl Stanislav):

Autor a popis:

Motl Stanislav, Eminent, 160 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
236 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Kniha Strážce brány je výsledkem autorova mnohaletého zájmu o záhady a snahy o jejich objasnění. Do historie vstoupila jeho reportáž o podivuhodné bytosti z jihlavského podzemí, která v pořadu Na vlastní oči TV Nova budila v letech 1997 - 2000 skutečnou senzaci. Stanislav Motl se k tomuto tématu vrací, přináší další tajuplná fakta a souvislosti a popisuje fenomény, které se tehdy z různých důvodů v televizi neobjevily. Prostor přitom dává nejen odborníkům na záhady, ale také vysloveným skeptikům.
Skutečně objevnou součástí publikace jsou pasáže, které se zabývají mimo jiné historickým a vědeckým zdůvodněním některých tajemných a pro mnohé lidi nevysvětlitelných událostí.
Knihu doplňují autentické příběhy plné nevysvětlitelných jevů a událostí, které autor prožil jako účastník horolezeckých, námořních a jiných badatelských výprav do nejrůznějších, často i velmi exotických koutů naší planety. Léta je odmítal knižně publikovat a v případě této knihy tak činí poprvé. Vedle nich přináší i celou řadu tajemství, které dodnes obklopují životy a úmrtí některých osobností, jakými například byli Jack London či Antoine-de Saint-Exupéry.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Strážce brány - Tajemství jihlavských katakomb... do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Strážce brány - Tajemství jihlavských katakomb....
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Strážce brány - Tajemství jihlavských katakomb... (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Strážce brány - Tajemství jihlavských katakomb... bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Strážce brány - Tajemství jihlavských katakomb... doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Strážce brány - Tajemství jihlavských katakomb...