Strážní andělé - O podstatě a působení našich duchovních vůdců

Kód: 7336402

Úplný název:

Strážní andělé - O podstatě a působení našich duchovních vůdců (McLean Penny): O podstate a pusobení našich duchovních vudcu

Autor a popis:

McLean Penny, Fontána, 184 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
183 Kč (268 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Měli jste někdy pocit, že vám našeptává rady nějaký vnitřní hlas? A co když to není vnitřní hlas, ale váš strážný anděl nebo duchovní průvodce? Vydejte se na dobrodružnou cestu za poznáním těchto bytostí z jiného světa. První část knihy se věnuje strážným andělům. Dozvíme se v ní něco o tom, kde všude můžeme o andělech najít zmínku, do jakých skupin jsou rozděleni andělé v Bibli a co přesně má na starosti který z archandělů. Dozvíme se také, jak navázat kontakt se svým strážným andělem a jak nám může pomoci. Druhá část knihy pojednává už přímo o duchovních průvodcích. Zabývá se hodně spiritualismem, jeho kořeny, zlatou érou, i důvody jeho úpadku. Opět zde nalezneme několik postupů, jak navázat kontakt s duchovními průvodci, a kromě toho i návody na relaxační techniky a duchovní práci ve skupině, ve dvojici i o samotě. Je zde zmíněno i téma minulých životů. Závěrem se dozvíme i něco o dalších neviditelných pomocnících. Knihu uzavírají poznámky k jednotlivým kapitolám (spolu s odkazy na citované knihy) a stručné vysvětlivky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Strážní andělé - O podstatě a působení našich duchovních vůdců do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Strážní andělé - O podstatě a působení našich duchovních vůdců.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Strážní andělé - O podstatě a působení našich duchovních vůdců (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Strážní andělé - O podstatě a působení našich duchovních vůdců bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Strážní andělé - O podstatě a působení našich duchovních vůdců doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Spirituální literatura

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Spirituální literatura / Strážní andělé - O podstatě a působení našich duchovních vůdců