Střet bohů 5. (Thor, Tvorové podle Tolkiena) - DVD digipack

Kód: 5220886

Úplný název:

Střet bohů 5. (Thor, Tvorové podle Tolkiena) - DVD digipack (kol.):

Autor a popis:

Filmexport, 0 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
88 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Thor - Severský bůh hromu, deště a plodnosti země. Je strážcem a vykonavatelem spravedlnosti, ochránce svého lidu před nestvůrnými obry. Jeho doménou byla moudrost. Podle legendy měl Thor dvě zbraně, které mu pomáhaly porážet mocnosti zla. Pás, který zdvojnásoboval jeho sílu a železné kladivo, které vrhalo smrtonosné blesky. V severské mytologii měl každý bůh svého nepřítele z řad obrů. Thorův nepřítel se převtělil v obrovského hada. Dojde mezi nimi k boji a Thor za své vítězství zaplatí cenu nejvyšší. Vítězí, ale umírá spolu s nepřítelem. Tvorové podle Tolkiena - Ďábelský prsten moci, hrdina, který má za úkol ho zničit. To je příběh Pána prstenů. Příběh o boji dobra se zlem se odehrává ve světě zvané Středozemě. J.R.R.Tolkien chtěl vytvořit mytologii pro svou zem. Čerpal z vlastních zkušeností v soudobém světě, stejně tak jako ve svých oblíbených příbězích z dávných dob. Použil mytologické prvky ze starých anglických a severských pramenů. Příběh má spoustu fascinujících souvislostí - od příkopů první světové války až k Bibli. Odhalme skutečnost, skrytou za tímto příběhem. originální název: Clash of the Gods: Thor, Tolkien´s Monsters Clone délka: 46 min. + 45 min. barva: barevný rok výroby: 2009 studio: A&E Television Networks, LLC. země původu: USA obraz: 4:3 PAL, region 2 zvuk: Dolby Digital 2.0 jazyková verze: česká, anglická typ nosiče: DVD-5, digipack
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Střet bohů 5. (Thor, Tvorové podle Tolkiena) - DVD digipack do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Střet bohů 5. (Thor, Tvorové podle Tolkiena) - DVD digipack.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Střet bohů 5. (Thor, Tvorové podle Tolkiena) - DVD digipack (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Střet bohů 5. (Thor, Tvorové podle Tolkiena) - DVD digipack bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Střet bohů 5. (Thor, Tvorové podle Tolkiena) - DVD digipack doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Střet bohů 5. (Thor, Tvorové podle Tolkiena) - DVD digipack