Střet Králů 2 - Píseň ledu a ohně 4 - kniha druhá - část druhá

Kód: 5041023

Úplný název:

Střet Králů 2 - Píseň ledu a ohně 4 - kniha druhá - část druhá (Martin George R. R.):

Autor a popis:

Martin George R. R., Talpress, 496 stran, jazyk - CZ, 2001

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
211 Kč (310 Kč)
  / ks  
koupit
 

Píseň ledu a ohně, kniha druhá (druhá část). Čas zešílel. Deset let dlouhé léto pokoje a hojnosti se blíží ke konci, a jako zuřivá bestie se neodvratně blíží krutá, mrazivá zima. Dva mocní muži - král Robert Baratheon a lord Eddard Stark - kteří třímali žezlo moci v časech nuceného míru, jsou mrtví. Zatímco oblohu protíná znamení zkázy - kometa barvy krve a plamene - o moc nad rozdělenou říší bojuje šest frakcí. Eddarův syn Robb byl korunován za Krále severu. Na jihu vládne domnělý následník trůnu Joffrey Baratheon, oběť intrik dvořanů v Králově přístavišti. O trůn usilují také dva Robertovi bratři a ke starému způsobu dobývání se rovněž vrací v nemilost upadlý rod Železných mužů. V bitvě o světadíl riskuje svou existenci i exilová královna, Matka draků. A na severu se muži Noční hlídky vydávají do krutých končin za Zeď, aby se vypořádali s divokými a Jinými, co tam přebývají. Na pozadí krvesmilstva a bratrovraždy, alchymie a válek lze cenu slávy měřit jen krví. A chuť vítězství mohou poznat pouze muži a ženy z té nejtvrdší oceli... a s tím nejtvrdším srdcem. Protože - když se střetnou králové - chvěje se celá říše.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Střet Králů 2 - Píseň ledu a ohně 4 - kniha druhá - část druhá do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Střet Králů 2 - Píseň ledu a ohně 4 - kniha druhá - část druhá.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Střet Králů 2 - Píseň ledu a ohně 4 - kniha druhá - část druhá (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Střet Králů 2 - Píseň ledu a ohně 4 - kniha druhá - část druhá bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Střet Králů 2 - Píseň ledu a ohně 4 - kniha druhá - část druhá doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro dospělé / Střet Králů 2 - Píseň ledu a ohně 4 - kniha druhá - část druhá