Střípky z práce soudního lékaře - Dvacet let soudního lékařství v nemocnici Sokolov

Kód: 7319119

Úplný název:

Střípky z práce soudního lékaře - Dvacet let soudního lékařství v nemocnici Sokolov (Macháček Rudolf):

Autor a popis:

Macháček Rudolf, H+H, 120 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
103 Kč (150 Kč)
  / ks  
koupit
 

Svazek vycházející k dvacetiletému výročí soudního lékařství v sokolovské nemocnici obsahuje postřehy a zkušenosti z praxe soudního lékaře pomáhajícího řešit závažné kriminalistické činy. Na konkrétních kauzách autor demonstruje, co všechno obnáší práce soudního patologa včetně ohledávání kosterních pozůstatků i zkoumání psychické motivace trestných činů a sebevražd. Jeho texty je možné vnímat jako svébytné „soudničky“ napsané čtivým způsobem a navzdory pochmurnému tématu nepostrádající humor i nadhled. Knihu doprovázejí stylizované černobílé fotografie Vladimíra Houdka.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Střípky z práce soudního lékaře - Dvacet let soudního lékařství v nemocnici Sokolov do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Střípky z práce soudního lékaře - Dvacet let soudního lékařství v nemocnici Sokolov.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Střípky z práce soudního lékaře - Dvacet let soudního lékařství v nemocnici Sokolov (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Střípky z práce soudního lékaře - Dvacet let soudního lékařství v nemocnici Sokolov bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Střípky z práce soudního lékaře - Dvacet let soudního lékařství v nemocnici Sokolov doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humor, satira

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Humor, satira / Střípky z práce soudního lékaře - Dvacet let soudního lékařství v nemocnici Sokolov