Strobist info – Průvodce fotografa

Kód: 7413274

Úplný název:

Strobist info – Průvodce fotografa (Diaz Dustin):

Autor a popis:

Diaz Dustin, Zoner Press, 128 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
184 Kč (260 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Nedaří se vám práce s blesky ani ve studiu natož venku? Potřebujete věci spíše vidět než o nich pořád dokola číst? Dustin Diaz vám ukáže jak na to.

Kniha mladého fotografa Dustina Diaze se v mnohém liší od jiných. Zabývá se svícením především pro portrétní fotografii. Po krátkém úvodu s řadou doporučení základní a nezbytné výbavy (protože bez výbavy se žádné svícení konat nebude) vám předvede 50 snímků a ukáže, jakým způsobem byly nasvíceny. Na jedné straně v knize je výsledný snímek a na druhé je fotografie celé scény, která ukazuje rozmístění světel, použité modifikátory – deštníky, softboxy, reflektory, odrazné a jiné desky, voštinové filtry, barevné gely apod. Žádné povídání nebo vysvětlování co, proč a jak. Vše je velmi jednoduché: na obrázku scény vidíte, kde stál např. stojan s 1x SB-900 a deštníkem, kde byla odrazná deska, a stručné popisky uvádí nastavení jak světel, tak i parametrů expozice na fotoaparátu. To je vše. Proč je vše nastaveno a použito tak, jak to je, to si už každý musí přebrat sám podle přiloženého výsledku.

Kniha nemusí vyhovovat každému. Pokud patříte k těm fotografům, kteří potřebují dostat radu typu: „Abyste dosáhli toho a onoho, postavte světlo sem a namiřte ho tamhle.“ máme pro vás v nabídce jiné publikace (Kompendium portrétní fotografie nebo Fotografie v praxi: Portrét a řadu dalších). Patříte-li ale mezi ty zvídavé, kteří se rádi učí na příkladech, objevují tajemství postupů jiných fotografů podle jejich snímků, stane se tato kniha vaším skvělým pomocníkem. Povede vás totiž k tomu, abyste fotografické svícení pochopili a ne se je pouze naučili.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Strobist info – Průvodce fotografa do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Strobist info – Průvodce fotografa.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Strobist info – Průvodce fotografa (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Strobist info – Průvodce fotografa bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Strobist info – Průvodce fotografa doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Škola fotografování

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Škola fotografování / Strobist info – Průvodce fotografa