Stroj času / Time machine - Průvodce pražským orlojem (ČJ, AJ)

Kód: 8710931

Úplný název:

Stroj času / Time machine - Průvodce pražským orlojem (ČJ, AJ) (Žáček Jan): Pruvodce pražským orlojem

Autor a popis:

Žáček Jan, Brain team, 160 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
362 Kč (490 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Erudovaný a obohacující text, popisující jednotlivé části orloje a historické události s ním spojené, ideálně doplňují věcné fotografie této unikátní památky od Tomáše Součka, stejně jako náladové obrazy v úvodu publikace od Dušana Tománka. Grafické zpracování odhaluje knihu jako "stroj", záměrně využívá technologické prvky tisku a vazby, které běžně zůstávají skryté.

Kniha Stroj času je určená nejen turistům, jež Pražský orloj zaujal, ale také široké veřejnosti, které chybí ucelený přehled o jedné z dominant Prahy. Obsahuje informačně bohatý text jak v češtině, tak v angličtině, doplněný o skvělé fotografie zachycující jedinečnou atmosféru kolem dominanty Staroměstského náměstí, navíc v moderním knižním designu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Stroj času / Time machine - Průvodce pražským orlojem (ČJ, AJ) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Stroj času / Time machine - Průvodce pražským orlojem (ČJ, AJ).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Stroj času / Time machine - Průvodce pražským orlojem (ČJ, AJ) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Stroj času / Time machine - Průvodce pražským orlojem (ČJ, AJ) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Stroj času / Time machine - Průvodce pražským orlojem (ČJ, AJ) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Stroj času / Time machine - Průvodce pražským orlojem (ČJ, AJ)