Stručná historie neřesti - Jak zlozvyky budovaly civilizace

Kód: 7390506

Úplný název:

Stručná historie neřesti - Jak zlozvyky budovaly civilizace (Evans Robert): Jak zlozvyky budovaly civilizace

Autor a popis:

Evans Robert, Omega, 280 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
297 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.2.2018 dopoledne. 
 

Historie nikdy nebyla tak zábavná a opojná.

Zbraně, ocel a bakterie udělali z nás, pradávných lovců a sběračů, moderního člověka, ale na chlastu, sexu, „dobrym matroši“ a sprosťárnách stojí naše civilizace. Robert Evans svým neopakovatelným způsobem odhaluje a popisuje události, o kterých se v učebnicích dějepisu nedočtete. Například příběh prostitutky, ze které se stala císařovna a vymohla ženám jedno z nejdůležitějších práv vůbec – právo pít pivo, což napomohlo ke zhroucení první říše v Jižní Americe. Dále se naučíte: kouřit dýmku nosem jako původní obyvatelé Severní Ameriky, zahulit jako řečtí filosofové, opít se jako Suméřané nebo se odvázat jako naši předci z doby kamenné. Zahřešíte se starými vyznavači Islámu, přečtete si první bulvární plátek z dob starověkého Řecka a seznámíte se s podivuhodnou historií sexuálního byznysu.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Stručná historie neřesti - Jak zlozvyky budovaly civilizace do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Stručná historie neřesti - Jak zlozvyky budovaly civilizace.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Stručná historie neřesti - Jak zlozvyky budovaly civilizace (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Stručná historie neřesti - Jak zlozvyky budovaly civilizace bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Stručná historie neřesti - Jak zlozvyky budovaly civilizace doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Stručná historie neřesti - Jak zlozvyky budovaly civilizace