Struktura slov aneb Litery o lásce, kříži a velkém odkazu

Kód: 8691289

Úplný název:

Struktura slov aneb Litery o lásce, kříži a velkém odkazu (Tuček Jiří): aneb litery o lásce, kríži a velkém odkazu

Autor a popis:

Tuček Jiří, KRIGL, 212 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
129 Kč (188 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Jedná se o sbírku básní z velké části duchovního obsahu, je podávána přijatelnou formou, civilním způsobem. „Prosté je mohutné“ - tak zní sice nevyslovené, ale stále demonstrované krédo autorského úsilí básníka, s jehož pracemi nyní přichází na knižní trh Agentura KRIGL, Praha známá svou službou poezii. Ano - žijeme v době přívalové vlny triumfálního výsměchu arogance, v době všeobecného zploštění - ledabylé mělkosti, v době šedi odcizení … Však právě proto roste počet těch, kteří hledají hloubku oslovení, tedy prostor duchovna. Jiřímu Tučkovi pojem kultury s pojmem duchovna splývá. Vyjadřuje se ale naprosto srozumitelně, běžnými prostředky. Jeho postoj je upřímně pochybovačný - a přitom zanícený. Tímto titulem nabízí průhled vzhůru skutečně neobvyklý.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Struktura slov aneb Litery o lásce, kříži a velkém odkazu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Struktura slov aneb Litery o lásce, kříži a velkém odkazu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Struktura slov aneb Litery o lásce, kříži a velkém odkazu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Struktura slov aneb Litery o lásce, kříži a velkém odkazu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Struktura slov aneb Litery o lásce, kříži a velkém odkazu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Struktura slov aneb Litery o lásce, kříži a velkém odkazu