Studie z aplikované lingvistiky - Special issue 2017

Kód: 0434200

Úplný název:

Studie z aplikované lingvistiky - Special issue 2017 (kol.):

Autor a popis:

Kol., Univerzita Karlova, 145 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
152 Kč (200 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.4.2018 dopoledne. 
 

Zvláštní číslo časopisu Studie z aplikované lingvistiky představuje rozmanité přístupy k češtině jako cizímu jazyku. Příspěvky historizujícího charakteru mají za úkol ukotvit v čase vývoj tohoto oboru, ať už jeho praktického, či teoretického zaměření, ale i poukázat na pozici češtiny v současném kulturním světě. Další příspěvky výběrově představují moderní didaktické tendence ve výuce češtiny jako cizího jazyka, bezpochyby jsou stejně významné jako pohledy na vybrané jazykové jevy, které jsou specifické právě dvojím pohledem na analyzované jevy: analýzou vybraného jevu v současné češtině a zároveň i snahou zachytit pravidla, která by cizincům umožnila jejich osvojení. V neposlední řadě do oblasti zkoumání češtiny jako cizího jazyka patří i pohled pragmalingvistický porovnávající vybrané komunikační funkce v mezijazyce jinojazyčných mluvčích s jejich realizací mluvčími rodilými. Těmito oblastmi zkoumání jistě není problematika češtiny jako cizího jazyka vyčerpána, umožní však snad alespoň náhled do její složitosti a mnohovrstevnatosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Studie z aplikované lingvistiky - Special issue 2017 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Studie z aplikované lingvistiky - Special issue 2017.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Studie z aplikované lingvistiky - Special issue 2017 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Studie z aplikované lingvistiky - Special issue 2017 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Studie z aplikované lingvistiky - Special issue 2017 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Periodický tisk

 
Knihkupectví / Periodický tisk / Studie z aplikované lingvistiky - Special issue 2017