Studna lásky k pravdě

Kód: 8684978

Úplný název:

Studna lásky k pravdě (Loula David): Ceské národní dedictví

Autor a popis:

Loula David, Samuel, 208 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
144 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Hluboko pod zemí je voda života. Abraham kopal studny, aby měl život. Po jeho odchodu ze země přišli nepřátelé a tyto studny zasypali. Izák, Abrahamův syn, obnovil otcovy studny a nazval je stejnými jmény jako jeho otec. Obnovil dědictví po otci a pil ze stejných zdrojů jako Abraham.
Hluboko v srdcích Čechů jsou zasypané studny života. Jsou to hodnoty, které vykopali předkové a měli v nich život. Dnešní generace mají možnost se navrátit k hodnotám české reformace a obnovit staré české studny. Přední studnou je Studna lásky k pravdě. Prorocký hlas Jana Amose Komenského se přes čtyři staletí nese k nám a volá:

Synové milí a všichni, ke kterým snad dolehne tento můj hlas, poslechněte mne... Věřím i já Bohu, že po přejití vichřic hněvu, hříchy našimi na hlavy naše uvedeného, vláda věcí tvých k tobě se zase navrátí, ó lide český. A pro tuto naději tebe činím dědicem toho všeho, cokoliv jsem po svých předcích zdědila a přes těžké a nesnadné časy přechovala: Zejména a nejprve, lásku k Boží pravdě ... Tvé je to dědictví, tobě před jinými národy dané, ó vlasti milá! Ujmi se svého práva jako svého, když tobě milosrdenství prokáže a pravdě své dá průchod Pán, tvůj Slitovník.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Studna lásky k pravdě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Studna lásky k pravdě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Studna lásky k pravdě (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Studna lásky k pravdě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Studna lásky k pravdě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Studna lásky k pravdě