Sudoku - Staňte se mistry - 800 luštěnek a podrobný výklad, jak se zdokonalit

Kód: 5153068

Úplný název:

Sudoku - Staňte se mistry - 800 luštěnek a podrobný výklad, jak se zdokonalit (Gordon Peter, Longo Frank):

Autor a popis:

Gordon Peter, Longo Frank, Ikar, 280 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
113 Kč (142 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Kniha obsahuje 800 sudoku od těch jednodušších až po opravdu zapeklité. V úvodu najdete nejlepší triky a rady, jakou techniku při luštění zvolit, abyste dosáhli mistrovské úrovně. Frank Longo je autorem více než devadesáti úspěšných knih, jichž se prodalo více než čtyři miliony výtisků. Je šampionem v sestavování sudoku a kromě základních luštěnek, které nejdete v časopisech a novinách, vytváří i ďábelsky obtížné sudoku, které vyžaduje pokročilé techniky luštění a je určené pro všechny, kdo opravdu chtějí potrápit své šedé buňky mozkové.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sudoku - Staňte se mistry - 800 luštěnek a podrobný výklad, jak se zdokonalit do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sudoku - Staňte se mistry - 800 luštěnek a podrobný výklad, jak se zdokonalit .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sudoku - Staňte se mistry - 800 luštěnek a podrobný výklad, jak se zdokonalit (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sudoku - Staňte se mistry - 800 luštěnek a podrobný výklad, jak se zdokonalit bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sudoku - Staňte se mistry - 800 luštěnek a podrobný výklad, jak se zdokonalit doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Křížovky, hádanky, hry

 
Knihkupectví / Volný čas / Křížovky, hádanky, hry / Sudoku - Staňte se mistry - 800 luštěnek a podrobný výklad, jak se zdokonalit