Šumava na pohlednicích ateliéru Seidel. Der Bohmerwald auf den Ansichtskarten des Ateliers

Kód: 8812114

Úplný název:

Šumava na pohlednicích ateliéru Seidel. Der Bohmerwald auf den Ansichtskarten des Ateliers (Leiš Martin):

Autor a popis:

Leiš Martin, Baron, 248 stran, jazyk - 19, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
573 Kč (749 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha volně navazuje na autorovu první knihu věnovanou Josefu Wolfovi, významnému fotografovi a vydavateli šumavských pohlednic, konkurentovi a takřka vrstevníkovi Josefa Seidla. Díky ní máte možnost porovnat díla obou předních českokrumlovských osobností. Pojďte si tedy prohlédnout Šumavu tak, jak ji na svých pohlednicích zachycoval Josef Seidel – nejprve sám a v pozdějších letech společně se synem Franzem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Šumava na pohlednicích ateliéru Seidel. Der Bohmerwald auf den Ansichtskarten des Ateliers do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Šumava na pohlednicích ateliéru Seidel. Der Bohmerwald auf den Ansichtskarten des Ateliers.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Šumava na pohlednicích ateliéru Seidel. Der Bohmerwald auf den Ansichtskarten des Ateliers (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Šumava na pohlednicích ateliéru Seidel. Der Bohmerwald auf den Ansichtskarten des Ateliers bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Šumava na pohlednicích ateliéru Seidel. Der Bohmerwald auf den Ansichtskarten des Ateliers doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ostatní

 
Knihkupectví / Ostatní / Šumava na pohlednicích ateliéru Seidel. Der Bohmerwald auf den Ansichtskarten des Ateliers