Suši dieta - Pro dlouhý a zdravý život; Jak zhubnout a udržet si štíhlost s japonskými pok

Kód: 2492293

Úplný název:

Suši dieta - Pro dlouhý a zdravý život; Jak zhubnout a udržet si štíhlost s japonskými pok (Sano Makiko):

Autor a popis:

Sano Makiko, Ikar, 128 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
79 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Jak zhubnout a udržet si štíhlost s japonskými pokrmy
Jak to Japonky dělají, že jsou stále štíhlé? Jejich strava je zdravá, chutná a pomáhá při hubnutí. Co a kdy jíst je zakotveno v tradici a založeno na neodmyslitelných přísadách, k nimž patří rýže, miso, wasabi, ryby, čaj… Vyberte si z 50 jedinečných druhů suši nebo z bohaté nabídky polévek a salátů královny suši Makiko Sano. Nechte se zlákat svačinovým bento boxem o 500 kaloriích a naobědvejte se přímo u pracovního stolu. U všech receptů je uveden počet kalorií, aby bylo hubnutí ještě snazší.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Suši dieta - Pro dlouhý a zdravý život; Jak zhubnout a udržet si štíhlost s japonskými pok do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Suši dieta - Pro dlouhý a zdravý život; Jak zhubnout a udržet si štíhlost s japonskými pok.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Suši dieta - Pro dlouhý a zdravý život; Jak zhubnout a udržet si štíhlost s japonskými pok (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Suši dieta - Pro dlouhý a zdravý život; Jak zhubnout a udržet si štíhlost s japonskými pok bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Suši dieta - Pro dlouhý a zdravý život; Jak zhubnout a udržet si štíhlost s japonskými pok doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dietní výživa

 
Knihkupectví / Kuchařky / Dietní výživa / Suši dieta - Pro dlouhý a zdravý život; Jak zhubnout a udržet si štíhlost s japonskými pok