Svatební noc

Kód: 7461466

Úplný název:

Svatební noc (Kinsella Sophie): Netušili, jak podivnou hru si s nimi osud zahraje

Autor a popis:

Kinsella Sophie, BB/art, 352 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
219 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.11.2017 dopoledne. 
 

Sestry Lottie a Fliss Graveneyovy jsou si blízké jako málokteří sourozenci, jedna druhé jsou oporou i spolehlivou vrbou, do níž mohou našeptávat svá trápení. Starší a usedlejší Fliss právě prochází ne zrovna snadným rozvodem, kdy se ještě nedokáže smířit se zradou bídáka, který byl jejím manželem a otcem jediného děcka, a kdy je právě malý, bujnou fantazií obdařený Noah jedinou kotvou v nebezpečných vodách beznaděje.
Lottie se vznáší v růžovém oparu představ blížícího se zasnoubení s Richardem a nevidí nic než úžasnou společnou budoucnost. V jediném okamžiku se jí tenhle domeček z karet zhroutí a ona jako mnohokrát předtím čelí nepřízni osudu tím, že si začne narychlo budovat další domeček, daleko větší a úžasnější, než byl ten předchozí, a zapomíná při tom, že základy téhle stavby musí být zákonitě vratké.
Realisticky uvažující Fliss se marně snaží její úsilí překazit, události se hrnou jedna po druhé a kromě erotického náboje s sebou přinášejí nejednu komickou situaci. Ben, Richard, Lorcan, Noah, Sára, Arthur, Nico a řada dalších aktérů zdařile sekundují v babylonu vztahů dvěma hlavním protagonistkám a spolu s nimi přinášejí čtenářům příběh plný napětí, zvratů a lásky - skutečné i kašírované -, který vyvrcholí na jednom z řeckých ostrovů v paprscích zapadajícího slunce tak, jak se na román Sophie Kinselly sluší.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Svatební noc do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Svatební noc.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Svatební noc (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Svatební noc bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Svatební noc doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé