Svatý Grál - Ideál křesťanského rytířství a touha po dokanalosti

Kód: 7254862

Úplný název:

Svatý Grál - Ideál křesťanského rytířství a touha po dokanalosti (Aquilina Mike, Bailey Christopher): Ideal kres.rytírství a touha po dokanalosti

Autor a popis:

Aquilina Mike, Bailey Christopher, Triton, 224 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
174 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Legendy o Svatém grálu v sobě skrývají tajemnou sílu, která přitahuje lidskou představivost již celá staletí. Hovoří o dlouhém pátrání po velkém tajemství, v závěru zjeveném, o překvapivých odpovědích na nejzákladnější lidské otázky, o skryté záhadě budící v nás nezměrnou touhu. Spisovatelé, básníci, výtvarní umělci i filmaři se Svatým grálem zabývají již sedmnáct století. K věčnému hledání nás vybízejí pradávné legendy o králi Artušovi, největší filmová dobrodružství Indiana Jonese i stránky knihy Šifra Mistra Leonarda Autoři knihy Svatý grál poukazují na to, že příběhy o hledání, zázracích, cti a zradě se dotýkají nejniternějších záležitostí lidského srdce. Odhalují naši vrozenou touhu poznat Krista, obcovat s Bohem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Svatý Grál - Ideál křesťanského rytířství a touha po dokanalosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Svatý Grál - Ideál křesťanského rytířství a touha po dokanalosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Svatý Grál - Ideál křesťanského rytířství a touha po dokanalosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Svatý Grál - Ideál křesťanského rytířství a touha po dokanalosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Svatý Grál - Ideál křesťanského rytířství a touha po dokanalosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Svatý Grál - Ideál křesťanského rytířství a touha po dokanalosti