Svěcení duchovenstva v církvi podjednou / Ordinationes Clericorum In Ecclesia „Sub Una Spe

Kód: 8801300

Úplný název:

Svěcení duchovenstva v církvi podjednou / Ordinationes Clericorum In Ecclesia „Sub Una Spe (Hledíková Zdeňka): Edice pramenu z let 1438–1521/ Editio fontium ad Bohemiam Moraviamque spectantium annis 1438–1521

Autor a popis:

Hledíková Zdeňka, Scriptorium, 186 stran, jazyk - čeština, latina, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
160 Kč (220 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Edice pramenů dokládajících svěcení duchovních církve podjednou v uvedeném období zahrnuje dvě části pramenů. První, registra zvaná Libri formatarum, obsahuje záznamy o svěceních při římské kurii. Doklady o svěceních českých kleriků mimo římskou kurii se pak dochovaly ve formě opisů v tzv. administrátorských aktech. Edice jsou provázeny úvodními studiemi a několika typy rejtříků.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Svěcení duchovenstva v církvi podjednou / Ordinationes Clericorum In Ecclesia „Sub Una Spe do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Svěcení duchovenstva v církvi podjednou / Ordinationes Clericorum In Ecclesia „Sub Una Spe.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Svěcení duchovenstva v církvi podjednou / Ordinationes Clericorum In Ecclesia „Sub Una Spe (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Svěcení duchovenstva v církvi podjednou / Ordinationes Clericorum In Ecclesia „Sub Una Spe bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Svěcení duchovenstva v církvi podjednou / Ordinationes Clericorum In Ecclesia „Sub Una Spe doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Svěcení duchovenstva v církvi podjednou / Ordinationes Clericorum In Ecclesia „Sub Una Spe