Švédsko-český a česko-švédský praktický slovník - 2. vydání

Kód: 7335294

Úplný název:

Švédsko-český a česko-švédský praktický slovník - 2. vydání (Svatošová J., Hlavičková Z.):

Autor a popis:

Svatošová J., Hlavičková Z.,, LEDA, 736 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
324 Kč (449 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Rozšířené a aktualizované vydání kapesního slovníku obsahující přibližně 40 000 hesel. Kromě spisovné slovní zásoby a frazeologie je v něm do určité míry zastoupena rovněž slovní zásoba hovorová a základní terminologie z oborů, v nichž nastaly v poslední době velké změny: z politiky, ekonomie, obchodu, bankovnictví, práva, výpočetní techniky apod. Součástí slovníku je přehled švédské výslovnosti a mluvnice. Slovník je určen k rychlé orientaci širokému okruhu uživatelů se zájmem o švédštinu: začátečníkům až středně pokročilým pro časté užití, pokročilejším pro připomenutí. Ve slovníku je uplatněna nejnovější jazyková reforma švédštiny.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Švédsko-český a česko-švédský praktický slovník - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Švédsko-český a česko-švédský praktický slovník - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Švédsko-český a česko-švédský praktický slovník - 2. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Švédsko-český a česko-švédský praktický slovník - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Švédsko-český a česko-švédský praktický slovník - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Švédsko-český a česko-švédský praktický slovník - 2. vydání