Svého psa nestřílejte! - Nový přístup k učení a trénování

Kód: 7252321

Úplný název:

Svého psa nestřílejte! - Nový přístup k učení a trénování (Pryor Karen): Nový prístup k ucení a trénování

Autor a popis:

Pryor Karen, Práh, 200 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
215 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Tato úžasná, jasně srozumitelná a nesmírně užitečná kniha je určena každému, kdo by rád porozuměl nebo změnil chování nějakého živého organismu - ať už jde o štěkajícího psa, hlučného souseda, nepřátelskou kočku nebo vaše vlastní zlozvyky. Světově uznávaná klasika Jako průkopnice na poli výzkumu chování je Karen Pryorová významným zastáncem principů a praktického využití pozitivního upevňování při učení nového chování. Tohle jsou tajemství změny chování vašich domácích mazlíčků, dětí a dokonce i vás samotných: • Principy revoluční metody klikr tréninku, která za svůj fenomenální úspěch vděčí okamžitému účinku. • Osm metod, jak se zbavit už existujícího nežádoucího chování - od koček, které drápou po nábytku, po nepořádného spolubydlícího. • Deset pravidel tvarování chování - k výsledkům se dostanete bez násilí a bez bolesti. • Tipy na trénink vašeho psa, ale také třeba jak se vypořádat s potomkem, se kterým cloumá puberta.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Svého psa nestřílejte! - Nový přístup k učení a trénování do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Svého psa nestřílejte! - Nový přístup k učení a trénování.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Svého psa nestřílejte! - Nový přístup k učení a trénování (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Svého psa nestřílejte! - Nový přístup k učení a trénování bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Svého psa nestřílejte! - Nový přístup k učení a trénování doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hobby a domácnost

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Svého psa nestřílejte! - Nový přístup k učení a trénování