Svět kolem nás

Kód: 7359195

Úplný název:

Svět kolem nás (Wallechinsky David):

Autor a popis:

Wallechinsky David, Metafora, 512 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
224 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Vědět o všem něco je lepší než vědět všechno jen o něčem. Vše, co by měl moderní člověk znát, najdete v naší ENCYKLOPEDII!
Dnešní doba nás doslova zavaluje takovým množstvím informací, až se mnohdy zdá, že není možné je všechny. Vtip je ale v tom umět si vybrat a z každého oboru si zvolit to nejpodstatnější.
Tato kniha vám v tom může být nedocenitelným pomocníkem. Podíváme se v ní na nejdůležitější témata, o kterých by měl dnešní člověk něco vědět, ať už je to vesmír, lidská společnost, biologie, literatura, ale i moderní a klasická hudba stejně jako nejnovější módní trendy.
Více než 2 000 fotografií a jiných vyobrazení dělá z téhle publikace obrazovou pokladnicí vědomostí a poznání lidstva. Po jejím přečtení budete mít nepochybně oprávněný pocit, že nyní už tomu složitému světu rozumíte o mnoho lépe.
Čtivá a srozumitelná forma spolu s množstvím názorných ilustrací, nákresů či grafů je zárukou toho, že nepůjde o žádnou učebnicovou nudu, nýbrž o zajímavou četbu, která vás nejen poučí, ale i pobaví.
Vrátíme se společně až na počátek vesmíru a života, abychom pokračovali napříč lidskou historií a jejími objevy a vynálezy až do současnosti, protože - jak známo - v každém oboru se staví na tom, co vybudovali ti před námi.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Svět kolem nás do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Svět kolem nás.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Svět kolem nás (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Svět kolem nás bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Svět kolem nás doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu