Svět Petra Králíčka a jeho přátel I.- III. - 3 DVD v rukávu

Kód: 5227040

Úplný název:

Svět Petra Králíčka a jeho přátel I.- III. - 3 DVD v rukávu (kol.):

Autor a popis:

Filmexport, 0 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
132 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Příběhy Petra Králíčka a jeho přátel se odehrávají v přírodě a vyprávějí o zvířecích a lidských charakterech. V krátkých pohádkách děti proniknou do života zajíčka Benjamína, paní Bodlinkové, Johnnyho Měšťánka, paní Myšičkové, Samuela Fouskáčka, krejčího z Gloucestru, kocourka Toma, kachny domácí Jéminy, pana Toda, pana Jeremyho Rybáře a dalších. 1. Pohádka o králíčkovi Péťovi a zajíčkovi Benjamínovi 2. Pohádka o kocourkovi Tomovi a Jémině, kachně domácí 3. Pohádka o Samuelu Fouskáčovi a nadívané roládě 4. O krejčím z Gloucesteru 5. Pohádka o paní Bodlince a panu Jeremym Rybářovi 6. Pohádka o prasátku Mírovi 7. Pohádka o Hoplinčiných zajíčcích a paní Myšičkové 8. Pohádka o panu Todovi 9. Pohádka o dvou darebných myškách a Johnym Měšťánkovi originální název: The World of Peter Rabbit and Friends délka: 8 x 25 min., 1 x 26 min. barva: barevný rok výroby: 2001 studio: Frederick Warne & Co. země původu: Velká Británie režie: Dave Unwin, Tony Cuy předloha: Helen Beatrix Potterová hudba: Colin Towns obraz: 4:3 PAL, region ALL zvuk: Dolby Digital 2.0 jazyková verze: česká, anglická typ nosiče: 3x DVD-5, DVD box
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Svět Petra Králíčka a jeho přátel I.- III. - 3 DVD v rukávu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Svět Petra Králíčka a jeho přátel I.- III. - 3 DVD v rukávu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Svět Petra Králíčka a jeho přátel I.- III. - 3 DVD v rukávu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Svět Petra Králíčka a jeho přátel I.- III. - 3 DVD v rukávu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Svět Petra Králíčka a jeho přátel I.- III. - 3 DVD v rukávu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / Svět Petra Králíčka a jeho přátel I.- III. - 3 DVD v rukávu