Svět podle Norma 2 - Může způsobit podráždění

Kód: 7507052

Úplný název:

Svět podle Norma 2 - Může způsobit podráždění (Meres Jonathan):

Autor a popis:

Meres Jonathan, BB/art, 208 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
180 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Je taková nespravedlnost vůbec možná? Je možné, že mladší bráškové dostanou psa, zatímco Norm musí žít s mobilem tak starým, že by ho nechtěli ani v technickém muzeu? Nejmíň ROK starým?! A když ke všemu musí náš chrabrý hrdina přetrpět to, že jeho úhlavní nepřítelkyně Chelsea vyvěsila na Facebooku jeho nahatou batolecí fotku, takže se stal terčem posměchu všech… pak je rozhodnuto. Dojde na strašlivou, ďábelskou, rafinovaně promyšlenou pomstu. No… samozřejmě, je tu jakási možnost, že by se to mohlo obrátit proti němu (jako většinou, to si přiznejme na rovinu). Ale jestli si myslíte, že jen proto před provedením svého strašlivého plánu couvne, tak to Norma krucitrdlo vůbec neznáte! SVĚT PODLE NORMA je nová prudce srandovní knižní série o příhodách třináctiletého kluka, proti kterému se očividně spikl celý svět. Určitě se zalíbí všem, kdo mají rádi „malého poseroutku“ od Jeffa Kinneyho.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Svět podle Norma 2 - Může způsobit podráždění do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Svět podle Norma 2 - Může způsobit podráždění.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Svět podle Norma 2 - Může způsobit podráždění (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Svět podle Norma 2 - Může způsobit podráždění bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Svět podle Norma 2 - Může způsobit podráždění doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Svět podle Norma 2 - Může způsobit podráždění