Světové standardy projektového řízení pro malé a střední firmy

Kód: 2475321

Úplný název:

Světové standardy projektového řízení pro malé a střední firmy (Máchal Pavel): pro malé a strední firmy

Autor a popis:

Máchal Pavel a kolektiv, Grada, 144 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
195 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Poprvé na českém trhu porovnávají zkušení autoři tři celosvětově používané standardy projektového managementu: IPMA, PMI a Prince 2. Publikace je určena pracovníkům malých a středních firem, kteří chtějí do firmy implementovat principy projektového řízení, a dále studentům vysokých škol a posluchačům kurzů projektového řízení. Manažerům kniha umožní snadnější komparaci a výběr standardu pro svou firmu a studentům pomůže lépe se orientovat v těchto standardech. Autoři komparují standardy jak z hlediska základní charakteristiky, tak popisují i nejvíce používané techniky a metody jednotlivých standardů, včetně procesů řízení nákladů, řízení lidských zdrojů a tvorby časového harmonogramu. Publikace se kromě porovnání standardů věnuje také procesům certifikace a uplatnění certifikátů a poskytuje doporučení pro praxi.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Světové standardy projektového řízení pro malé a střední firmy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Světové standardy projektového řízení pro malé a střední firmy .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Světové standardy projektového řízení pro malé a střední firmy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Světové standardy projektového řízení pro malé a střední firmy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Světové standardy projektového řízení pro malé a střední firmy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Světové standardy projektového řízení pro malé a střední firmy