Světoví Češi - Příběhy průkopníků, osobností, které proslavily naši zem

Kód: 2043313

Úplný název:

Světoví Češi - Příběhy průkopníků, osobností, které proslavily naši zem (Černý Jiří, Jůzlová Jana): Príbehy osobností, které proslavily naši zem

Autor a popis:

Černý Jiří, Jůzlová Jana, Mladá Fronta, 80 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
231 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Prostřednictvím textu a komiksu dává kniha nahlédnout do lidských osudů výjimečných osobností, které vynikly ve svém oboru, případně otevřely novou cestu vývoje. Nalezneme zde 27 příběhů pozoruhodných lidí - umělců, vynálezců, vědců i podnikatelů. Někteří za celý svůj život naši zemi neopustili, jiní odjeli do cizích měst bádat či tvořit, další se vydali na druhý konec světa poznávat cizí národy. Jak plynuly jejich životy? Šlo jim vše hladce, nebo se potýkali s potížemi, závistí či nepřízní osudu? Usilovali o svůj cíl již od mládí, nebo k němu došli „náhodou“? Jejich životní cesty byly různé, někteří se proslavili již za svého života, mnozí však byli zapomenuti a znovu objeveni až později. Ale všichni jsou to lidé, na které bychom měli být hrdí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Světoví Češi - Příběhy průkopníků, osobností, které proslavily naši zem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Světoví Češi - Příběhy průkopníků, osobností, které proslavily naši zem.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Světoví Češi - Příběhy průkopníků, osobností, které proslavily naši zem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Světoví Češi - Příběhy průkopníků, osobností, které proslavily naši zem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Světoví Češi - Příběhy průkopníků, osobností, které proslavily naši zem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Světoví Češi - Příběhy průkopníků, osobností, které proslavily naši zem