Syren - Příběhy Septimuse Heapa - kniha pátá

Kód: 7217749

Úplný název:

Syren - Příběhy Septimuse Heapa - kniha pátá (Sageová Angie): Príbehy Septimuse Heapa Kniha pátá

Autor a popis:

Sageová Angie, JOTA, 386 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
254 Kč (348 Kč)
  / ks  
koupit
 

V pátém pokračování fantastické série se Septimus se svým drakem Ohnivákem vydává znovu na dalekou pouť přes moře, aby přivezl své přátele zpátky domů. Teď, když má za sebou hrdinskou cestu do domu foryxů a byl čarodějkou Marcií povýšen do stavu tovaryšského, se tento úkol zdá jednoduchý. Ale návrat domů se zkomplikuje. Při nočním letu přes moře přátele zastihne zuřivá bouře a do Ohniváka udeří blesk. Naštěstí se nedaleko nachází ostrov, na kterém Septimus s Broučínem a Jennou nouzově přistanou a pokusí se draka zachránit. Tady Septimus potkává záhadnou dívku Syrah. Za to, že draka vyléčí, však žádá po Septimusovi pomoc. Kdo je Syrah? Duch? Přízrak? Zoufalý Septimus slíbí cokoliv, ale netuší, jaká hrůza ho vzápětí čeká. Shodou podivných náhod a po řadě neuvěřitelných dobrodružství se na ostrově opět setkávají i další Septimusovi kamarádi a společnými silami se pustí do boje proti zlu, jehož ztělesněním je duch Tercius, který usiluje o zkázu hradu i jeho obyvatel daleko za mořem. Jen díky nesmírné statečnosti a obětavosti všech se podaří jeho úmysly odvrátit.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Syren - Příběhy Septimuse Heapa - kniha pátá do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Syren - Příběhy Septimuse Heapa - kniha pátá.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Syren - Příběhy Septimuse Heapa - kniha pátá (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Syren - Příběhy Septimuse Heapa - kniha pátá bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 

Další díly ke knize Syren - Příběhy Septimuse Heapa - kniha pátá

 
 

S Syren - Příběhy Septimuse Heapa - kniha pátá doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Syren - Příběhy Septimuse Heapa - kniha pátá