Systém Franka Kinslowa: The Kinslow System aneb Vaše cesta k zaručenému úspěchu, zdraví, l

Kód: 7263945

Úplný název:

Systém Franka Kinslowa: The Kinslow System aneb Vaše cesta k zaručenému úspěchu, zdraví, l (Kinslow Frank J.): aneb Vaše cesta k zaručenému úspěchu, zdraví, lásce a šťastnému životu

Autor a popis:

Kinslow Frank J., Anag, 336 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
283 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.3.2018 dopoledne. 
 

Žijete jen napůl? Co kdyby vám někdo řekl, že tím, že využijete něco, co už dávno máte, obohatíte své schopnosti a talent a začnete tak prožívat každý den na 100 %? Měli byste zájem? Tato kniha vám ukáže, jak toho dosáhnout. Doktor Frank Kinslow – objevitel a autor Kvantového unášení (QE – Quantum Entrainment), průkopnické metody, která se postupně stává nedílnou součástí praxe odborníků na zdraví, ale i amatérů na celém světě – vás seznámí s osvědčenou lékařskou metodou založenou na jednoduchých principech, které tisícům lidí ukázaly, jak žít zdravěji a harmoničtěji. Tuto metodu budete spíše brát jako svého přítele, než nějakou techniku. Nepřichází totiž zvenku, ale zevnitř, z nejzazších koutů mysli, kde je stále klid a pohoda. Každodenní využití a všeobecné principy (Universal Principles – obecné principy) QE jsou třemi stěžejními pilíři Kinslowova systému. Naučíte se jednoduchá cvičení a techniky, které jsou snadné na provedení a opravdu efektivní, pomohou vám během několika sekund zklidnit emocionální rozrušení, překonat fyzickou bolest nejen vaši, ale i jiných lidí, položit základy pro skvělý vztah, odstranit úzkost, frustraci z finančních potíží a mnohem, mnohem víc. Kinslowův systém nabízí základní nástroje a instrukce nejen pro to, aby nás dostal z neštěstí a životního konfliktu, ale také odhaluje, jak tuto nově nalezenou radost předat ostatním. Lidstvo se stále vyvíjí. Ve chvílích klidu, kdy vnímáme utrpení, které se chvěje a rozpoutává v duši světa, víme, že můžeme získat mnohem více. QE a Kinslowův systém stojí na hranici mezi temnotou a krásou a čeká na naše objetí. Nejprve se však musíme ponořit a ocenit naše vlastní vnitřní božství. Potom už stačí jen natáhnout ruku a dotknout se světla. Ano, opravdu je to tak jednoduché.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Systém Franka Kinslowa: The Kinslow System aneb Vaše cesta k zaručenému úspěchu, zdraví, l do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Systém Franka Kinslowa: The Kinslow System aneb Vaše cesta k zaručenému úspěchu, zdraví, l.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Systém Franka Kinslowa: The Kinslow System aneb Vaše cesta k zaručenému úspěchu, zdraví, l (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Systém Franka Kinslowa: The Kinslow System aneb Vaše cesta k zaručenému úspěchu, zdraví, l bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Systém Franka Kinslowa: The Kinslow System aneb Vaše cesta k zaručenému úspěchu, zdraví, l doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Systém Franka Kinslowa: The Kinslow System aneb Vaše cesta k zaručenému úspěchu, zdraví, l