Systém, který léčí

Kód: 9063895

Úplný název:

Systém, který léčí (Lazarev S.N.): Odhalení příčin nemocí - Diagnostika karmy 1

Autor a popis:

Lazarev S.N., Amaratime, 228 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
278 Kč (369 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.3.2018 dopoledne. 
 

Výsledky výzkumů Sergeje Lazareva v bioenergetice jsou dány dvaceti lety práce v této oblasti, filosofickým pochopením světa a také přesvědčivým praktickým ověřením všech základních filosofických a teoretických předpokladů.
Autor se pokusil odhalit příčiny neutěšeného fyzického stavu lidí, ukázat možnosti a způsoby jeho změny prostřednictvím korekcí jemných struktur pole, formulovat, co je to gramotný vztah k bioenergetice a k rozvoji schopností a možností člověka. Základem proměny našeho ducha, naší duše se musí stát pochopení světa, který nás obklopuje, a tvrdá sebekázeň – to je dnes bezpodmínečný předpoklad přežití člověka jako druhu.
V knize jsou poskytnuty informace nezbytné k tomu, abychom si uvědomili složitost problémů, které dnes vyvstaly před každým člověkem. Protože v posledních letech se značně vyostřily všechny energetické procesy na Zemi a to, čemu říkáme v bioenergetice karma, tedy zákon odplaty, funguje nesrovnatelně rychleji než dřív.
Mnozí čtenáři se v knize setkají s velmi nečekanými a pro ně zcela novými informacemi, které budou připomínat scény ze světa sci-fi.
Sergej Lazarev je však badatel, a i kdyby se vám zdály uvedené závěry a fakta co nejfantastičtější, je to naše dnešní skutečnost, mnohokrát prověřená a potvrzená výsledky jeho práce.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Systém, který léčí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Systém, který léčí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Systém, který léčí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Systém, který léčí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Systém, který léčí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdravotnictví