Tai-či od A do Z - Dokonalý průvodce teorií i praxí dávného umění k harmonizaci ducha i tě

Kód: 7359404

Úplný název:

Tai-či od A do Z - Dokonalý průvodce teorií i praxí dávného umění k harmonizaci ducha i tě (Docherty Dan): Dokonalý pruvodce teorií i praxí dávného umení k harmonizaci ducha i tela

Autor a popis:

Docherty Dan, Metafora, 400 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
137 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Dokonalý průvodce teorií i praxí dávného umění k harmonizaci ducha i těla.
Cviky, formy, sestavy, historie a filozofie tai-či, slavní mistři bojových umění…
Čím je dnešní doba hektičtější a čím větší nároky na nás klade, tím více se obracíme k osvědčeným metodám prospěšným našemu tělu i duši. Prastaré a zdaleka ne jen bojové umění tai-či je jednou z nich. Jeho praktikování přispívá jak k fyzické zdatnosti a tím i k pevnějšímu zdraví, tak k pocitu celkové pohody, klidu a optimismu.
Tato kniha poodhalí tajemství tai-či začátečníkům a nabídne jim všemožné informace, od základních cviků až po bojové styly se zbraněmi, ale zaujme jistě i pokročilé praktikanty. Dočtete se zde o čínské mytologii a legendách spjatých s tímto uměním, v úryvcích nahlédnete do nejstarších spisů slavných mistrů, naučíte se jednotlivým formám i kompletním sestavám.
Nechybí samozřejmě ani podrobné popisy jednotlivých cviků a forem ilustrované barevnými fotografiemi, objasnění vnitřních principů tai-či a praktické rady zkušeného odborníka.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tai-či od A do Z - Dokonalý průvodce teorií i praxí dávného umění k harmonizaci ducha i tě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tai-či od A do Z - Dokonalý průvodce teorií i praxí dávného umění k harmonizaci ducha i tě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tai-či od A do Z - Dokonalý průvodce teorií i praxí dávného umění k harmonizaci ducha i tě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tai-či od A do Z - Dokonalý průvodce teorií i praxí dávného umění k harmonizaci ducha i tě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tai-či od A do Z - Dokonalý průvodce teorií i praxí dávného umění k harmonizaci ducha i tě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Tai-či od A do Z - Dokonalý průvodce teorií i praxí dávného umění k harmonizaci ducha i tě