Tajemné podzemí na našem území - jeskyně, propasti i místa, kam nevkročila lidská noha

Kód: 7466682

Úplný název:

Tajemné podzemí na našem území - jeskyně, propasti i místa, kam nevkročila lidská noha (Novák Jan A.):

Autor a popis:

Novák Jan A., ALPRESS, 304 stran, jazyk - 19, 2018

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
230 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
 

Snad žádná jiná země nemá tak bohatý podzemní svět jako Česko. Bezedné propasti, hluboké jeskyně, opuštěné a zavalené doly, ale i někdejší nacistické podzemní továrny a tajemné katakomby jsou jako stvořené pro vznik legend, mýtů, záhadných domněnek nebo hrají roli v děsivých skutečných příbězích.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tajemné podzemí na našem území - jeskyně, propasti i místa, kam nevkročila lidská noha do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tajemné podzemí na našem území - jeskyně, propasti i místa, kam nevkročila lidská noha.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tajemné podzemí na našem území - jeskyně, propasti i místa, kam nevkročila lidská noha (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tajemné podzemí na našem území - jeskyně, propasti i místa, kam nevkročila lidská noha bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tajemné podzemí na našem území - jeskyně, propasti i místa, kam nevkročila lidská noha doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Záhady

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Záhady / Tajemné podzemí na našem území - jeskyně, propasti i místa, kam nevkročila lidská noha