Tajemné stezky - Podbrdskou krajinou Rokycanska a Zbirožska

Kód: 8786608

Úplný název:

Tajemné stezky - Podbrdskou krajinou Rokycanska a Zbirožska (Dvořák Otomar): Tajemné stezky

Autor a popis:

Dvořák Otomar, Regia, 320 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
206 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Zbytky starého hvozdu lemují dávnou hranici mezi Plzeňskem a Pražskem. Vydejme se spolu se spisovatelem Otomarem Dvořákem do kraje jeho předků, do míst, kde Brdy splývají s Křivoklátskou vrchovinou. I tentokrát to bude dobrodružné putování, které začneme hledáním stop po středověkých Rokycanech, vzpomeneme na americké osvoboditele z května 1945 a dramatické příhody na demarkační čáře, naše cesta povede přes Břaskou planinu poznamenanou hornickou tradicí a podél říčky Klabavy až k řece Berounce, poznáme legendární léčitelku z Radnic a projdeme se po hřebeni pověstmi opředeného pohoří Radče, pokocháme se malebným světem dřevěných chaloupek na Zbirožsku, navštívíme největší háj jedovatých tisů v Čechách, poznáme taje zapomenutého provaznického řemesla a podíváme se do železitých lázní v Cerhovicích.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tajemné stezky - Podbrdskou krajinou Rokycanska a Zbirožska do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tajemné stezky - Podbrdskou krajinou Rokycanska a Zbirožska.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tajemné stezky - Podbrdskou krajinou Rokycanska a Zbirožska (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tajemné stezky - Podbrdskou krajinou Rokycanska a Zbirožska bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tajemné stezky - Podbrdskou krajinou Rokycanska a Zbirožska doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Průvodce po Česku

 
Knihkupectví / Náš svět / Průvodce / Průvodce po Česku / Tajemné stezky - Podbrdskou krajinou Rokycanska a Zbirožska