Tajemný Thomas

Kód: 7461371

Úplný název:

Tajemný Thomas (Koontz Dean):

Autor a popis:

Koontz Dean, BB/art, 312 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
178 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Podivná apokalypsa Odda Thomase

Pátý svazek pamětí Odda Thomase, který se od svého odchodu z rodného Pico Munda neustále ocitá v místech, kam ho dovádí jeho šestý smysl. V mysli si s sebou nese své přátele, které opustil, i dívku Stormy, jež navždy opustila jeho.
Pro tentokrát se jeho útočištěm stává Roseland, úžasné sídlo na západním pobřeží, které v dvacátých letech minulého století založil okázalý hollywoodský magnát a jež je v současné době domovem samotářského miliardáře. Kromě Podivného Thomase sem zavítá i jeho společnice, tajemná a okouzlující Annamaria.
Po zcela nedávném střetnutí se smrtelně nebezpečnými protivníky v městečku Magic Beach by jim pohodlí okázalého panství mělo přinést klid a uvolnění. Jenže na Roselandu dřímá cosi, čím zprvu nedokáže proniknout ani mimořádný pohled našeho hrdiny ani dívčiny jasnovidné schopnosti. Společně brzy pojmou podezření, že tyhle končiny jsou spíš peklem než nebeským rájem, ale nápad bez rozloučení odejít oba bez váhání zavrhnou.
Důvod je nasnadě: Je třeba nalézt odpovědi na spoustu trýznivých otázek a přinést mír zoufalým duším, které touží po vykoupení. Jak hluboká a děsivá jsou tajemství, která páni Roselandu drží pod pokličkou skoro jedno století? Jaké následky přinese jejich odhalení komukoli, kdo je natolik statečný - nebo šílený -, aby čelil tomu nejhoršímu ztělesnění zla?
Nepřekonatelný Odd Thomas - hrdina s důvtipem, smyslem pro humor, důvěrnou znalostí lidské povahy i morálními zásadami - se bez váhání postaví nejúděsnější výzvě své zvláštní kariéry.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tajemný Thomas do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tajemný Thomas.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tajemný Thomas (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tajemný Thomas bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tajemný Thomas doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé