Tajemství božích věcí - Klíč k pokladu, který vám změní život

Kód: 2491408

Úplný název:

Tajemství božích věcí - Klíč k pokladu, který vám změní život (Cloud Henry):

Autor a popis:

Cloud Henry, Ikar, 224 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
215 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tajemství Rhondy Byrne oslovilo miliony čtenářů po celém světě a nepochybně patří k fenoménům dnešní doby. Autor Henry Cloud nabízí křesťanskou alternativu zákona přitažlivosti a základní zásady uvádí do souvislostí s křesťansko-židovským učením. Snad všichni hledáme něco, co nás samé přesahuje, toužíme po spojení s vyšší mocí a po poznání toho, co nemůžeme dohlédnout vlastním zrakem. Spirituální pravdy, o nichž se dočtete v této knize, vám zjeví principy, na jejichž základě funguje život.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tajemství božích věcí - Klíč k pokladu, který vám změní život do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tajemství božích věcí - Klíč k pokladu, který vám změní život.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tajemství božích věcí - Klíč k pokladu, který vám změní život (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tajemství božích věcí - Klíč k pokladu, který vám změní život bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tajemství božích věcí - Klíč k pokladu, který vám změní život doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Tajemství božích věcí - Klíč k pokladu, který vám změní život