Tajemství mariášových karet - Osud je ovlivněn našimi vlastnostmi

Kód: 7252544

Úplný název:

Tajemství mariášových karet - Osud je ovlivněn našimi vlastnostmi (Vdovjaková Lenka): Osud je ovlivnen našimi vlastnostmi

Autor a popis:

Vdovjaková Lenka, PRÁH, 256 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.9.2017 dopoledne. 
 

První kniha k praktickému vykládání mariášových karet! Mariášové karty jsou vhodné pro poznávání rysů, vlastností, schopností a osudu člověka a jsou tak využitelné téměř ve všech oblastech života - v mezilidských vztazích, partnerství, práci, poznávání sebe samého. Díky nim lépe porozumíte tomu, co právě pro vás znamená štěstí, láska či bohatství. Osud není neměnný, a dokonce existuje několik cest, po kterých se život může ubírat. Mariášové karty nám ukazují směr, důležitý je však náš vlastní aktivní přístup. Tato kniha je určena zejména těm, kteří se chtějí něco víc dozvědět o sobě, být vnímavější a odpovědnější. Její smysl spočívá v sebepoznání.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tajemství mariášových karet - Osud je ovlivněn našimi vlastnostmi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tajemství mariášových karet - Osud je ovlivněn našimi vlastnostmi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tajemství mariášových karet - Osud je ovlivněn našimi vlastnostmi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tajemství mariášových karet - Osud je ovlivněn našimi vlastnostmi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tajemství mariášových karet - Osud je ovlivněn našimi vlastnostmi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Tajemství mariášových karet - Osud je ovlivněn našimi vlastnostmi