Tajemství plodnosti - Holistický přístup k plodnosti

Kód: 7252753

Úplný název:

Tajemství plodnosti - Holistický přístup k plodnosti (Kite Gerad): Holistický přístup k plodnosti

Autor a popis:

Kite Gerad, Práh, 192 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Připravujeme
 
Lze objednat po naskladnění zboží, pro sledování použijte funkci Hlídací pes.
Předpokládané datum naskladnění 27.5.2018
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Laskavý průvodce na cestě k přirozenému početí v moderní době plné stresu

„Měli jsme s manželem představu, že budeme mít děti a rodinu a domnívali jsme se, že to půjde snadno a přirozeně, a když se tak nestalo, byl to pro nás ohromný šok. Pro mě bylo obzvlášť obtížné to pochopit a vymyslet, jak bychom měli postupovat dál. Těžce to dopadá na váš vztah, protože musíte přehodnotit téměř všechny aspekty toho, proč jste spolu.“

Nejmocnějším hnacím motorem lidstva je láska k miminkům a instinktivní potřeba reprodukce. V naší DNA je pevně naprogramována touha vidět, jak vzkvétá další generace, a dokonce i ti z nás, kteří z nějakého důvodu děti nemají, závisejí na tom, co přinese další generace, a radují se z ní.

V posledních letech nás trápí snižující se míra plodnosti, a proto jsme začali do této činnosti fušovat. Západní medicína rozhodla, že neplodnost je moderní problém, který je třeba řešit moderními prostředky. Avšak co se týká početí potomků, jsme pouzí amatéři. Příroda dělá svou práci už od počátku časů.

Tato kniha vás zve, abyste se podívali na plodnost a početí v novém pozitivním světle. Potíže způsobující tuto epidemii neplodnosti jsou mnohem větší, než byste si mohli myslet. Odrážejí kvalitu života nejen u potenciálních rodičů, ale u lidstva jako celku. Zatímco moderní život nás opatřuje všemi možnými materiálními potřebami a technologie nám přenáší svět přímo do našich domovů, naše kreativita a zkoumání sama sebe začínají být vážným problémem.

GERAD KITE je mezinárodně uznávaný expert na neplodnost, akupunkturní mistr (AcM) a psychoterapeut s více než pětadvacetiletou klinickou zkušeností.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tajemství plodnosti - Holistický přístup k plodnosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tajemství plodnosti - Holistický přístup k plodnosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tajemství plodnosti - Holistický přístup k plodnosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tajemství plodnosti - Holistický přístup k plodnosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tajemství plodnosti - Holistický přístup k plodnosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Tajemství plodnosti - Holistický přístup k plodnosti