Tajemství proměn - Jak porozumět kosmickým vlivům a rozvíjet svoji osobnost

Kód: 7281215

Úplný název:

Tajemství proměn - Jak porozumět kosmickým vlivům a rozvíjet svoji osobnost (Kinkorová Zoša): Jak porozumet kosmickým vlivum a rozvíjet svoji osobnost

Autor a popis:

Kinkorová Zoša, Eminent, 264 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
178 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Na proměny ve svém životě i ve světě jsme si zvykli. Jsme ale nemile překvapeni a vadí nám, přinesou-li s sebou nepříjemné zážitky. V knize Tajemství proměn se dozvíte, že k událostem, které jsou původci změn, dochází v důsledku kosmických vlivů, jenž nám nabízejí buď výhodné příležitosti nebo nás varují. Jde o to tyto vlivy poznat, porozumět jim a využít jich pro vlastní i obecné blaho. Člověk pro to ale musí být vybaven, připraven i vyzbrojen - a silná osobnost přitom bývá ve výhodě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tajemství proměn - Jak porozumět kosmickým vlivům a rozvíjet svoji osobnost do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tajemství proměn - Jak porozumět kosmickým vlivům a rozvíjet svoji osobnost.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tajemství proměn - Jak porozumět kosmickým vlivům a rozvíjet svoji osobnost (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tajemství proměn - Jak porozumět kosmickým vlivům a rozvíjet svoji osobnost bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tajemství proměn - Jak porozumět kosmickým vlivům a rozvíjet svoji osobnost doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Tajemství proměn - Jak porozumět kosmickým vlivům a rozvíjet svoji osobnost