Tajemství psychiky - Lidské osudy očima odborníka

Kód: 7402236

Úplný název:

Tajemství psychiky - Lidské osudy očima odborníka (Rýdlová Jarmila): Lidské osudy ocima odborníka

Autor a popis:

Rýdlová Jarmila, Computer Media, 160 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
151 Kč (220 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Zajímáte se o psychologii? Chcete lépe porozumět životu, sami sobě i lidem okolo Vás? Přejete si lépe orientovat v mezilidských vztazích, snadněji zvládat konfliktní situace, vybrat si úkoly, které odpovídají vašim schopnostem a na které vám stačí vlastní síly?
Zamýšlíte se, jak rozpoznat, kde již končí hranice vašich možností a kde začíná propast, která může mít podobu fyzické či právě fyzické nemoci?
Kniha tajemství psychiky obsahuje vybrané kapitoly z oblasti osobnosti a z oblasti psychických poruch, nejdůležitější témata, která mohou zajímat také studenty psychologie, medicíny, zdravotní sestry i budoucí učitele. Třináct kapitol, to je třináct příběhů, které se mohou přihodit každému z nás.
Hlavními postavami jsou obyčejní lidé nejrůznějšího věku i povah v rozmanitých životních situacích. Na každý příběh navazuje teoretická část - stručný a srozumitelný výklad, který zprostředkovává základní odborné poznatky z dané oblasti - a komentář, který rozebírá chování postav, možné příčiny problému a jeho řešení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tajemství psychiky - Lidské osudy očima odborníka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tajemství psychiky - Lidské osudy očima odborníka.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tajemství psychiky - Lidské osudy očima odborníka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tajemství psychiky - Lidské osudy očima odborníka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tajemství psychiky - Lidské osudy očima odborníka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Tajemství psychiky - Lidské osudy očima odborníka