Tajemství syrové stravy

Kód: 8805102

Úplný název:

Tajemství syrové stravy (Plajner Jan, Klamtová Veronika):

Autor a popis:

Plajner Jan, Klamtová Veronika, Secret of raw, 216 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
345 Kč (450 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kuchařka Tajemství syrové stravy vám přináší unikátní výběr jídel připravovaných podle principů veganské raw stravy. Jedná se o nejnovější trend přístupu k přípravě jídel a životu. Raw (nebo také vitariánská) kuchyně pracuje pouze s přírodními surovinami rostlinného původu, které se zpracovávají za syrova. Budete překvapeni, co vše je možné vytvořit, a jak skvěle jídla chutnají a vypadají. Díky téměř dvěma letem provozu restaurace Secret of raw a cukrárny Sweet secret of raw, stovkám vyzkoušených receptů a postupů, tisícům připravených jídel a dezertů jsme mohli v knize s devadesáti skvělými, chutnými a zdravými raw recepty zúročit svoje zkušenosti a předat vám je. To je první kuchařka Secret of raw.
Stejně jako celý koncept Secret of raw, je kuchařka Tajemství syrové stravy postavena na myšlence přinášet lidem do života radost. Ať už je to radost ze skvělého jídla, z nalezení životní cesty, nové životní energie a zdraví nebo ze sdílení zážitků s přáteli u dobrého jídla. Jsme tu, abychom vám pomohli. Recepty jdou od jednoduchých polévek a salátů, až po komplexní jídla s delší přípravou jako například veganská raw Koprovka, Svíčková nebo Houbové palačinky – vše bestsellery restaurace Secret of raw. Každý recept je na samostatné stránce spolu s celostránkovou fotkou na druhé. K tomu jsme přidali tipy na ingredience, postupy a další vychytávky, aby se vám příprava jídla vždy vydařila.
Nedílnou součástí projektu je vznikající portál rawkucharka.cz, na který budeme od vydání kuchařky (14. 11. 2014) postupně umisťovat bonusová videa, recepty, tipy a triky. Také vám bude k dispozici blog, na kterém můžete sdílet svoje úspěchy nebo se radit s ostatními.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tajemství syrové stravy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tajemství syrové stravy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tajemství syrové stravy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tajemství syrové stravy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tajemství syrové stravy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Tajemství syrové stravy