Tajemství úspěchu

Kód: 2546009

Úplný název:

Tajemství úspěchu (Nightingale Earl):

Autor a popis:

Nightingale Earl, Čintámani, 72 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
150 Kč (220 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Statisíce lidí považují Tajemství úspěchu, kterou napsal Earl Nightingale za studnici moudrosti a vědění, ze které je možné neustále čerpat. Říká se jí také „příručka pro prezidenty“, protože spousta významných manažerů a prezidentů velkých společností se ztotožnila s filozofií Earla Nightingala natolik, že se stala součástí jejich koncepce.

Tento výjimečný program vás ohromí tím, jak jednoduše v něm Earl Nightingale prezentuje své nadčasové myšlenky: "Úspěch či neúspěch člověka nezávisí na štěstí, na okolnostech, na osudu, náhodě, známostech nebo na kterémkoliv z dalších otřepaných starých mýtů a frází, jež slouží neznalým lidem jako výmluva. Úspěch je pouze výsledkem dodržování určitých pravidel, založených na zdravém rozumu – návod, kterým se může řídit každý."

Tajemství úspěchu změnilo mnohem víc životů, přineslo mnohem víc nečekaných úspěchů, pomohlo většímu počtu lidí stát se milionáři a zachránilo mnohem víc kariér, důležitých zaměstnání i manželství, než kterýkoliv jiný program. Navíc pravidla, o nichž se zde mluví, se nemění; je možné je použít v jakékoliv situaci a fungují za všech okolností.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tajemství úspěchu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tajemství úspěchu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tajemství úspěchu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tajemství úspěchu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tajemství úspěchu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti