Tajemství východu aneb To nejlepší z asijské kuchyně (Edice Apetit)

Kód: 8757513

Úplný název:

Tajemství východu aneb To nejlepší z asijské kuchyně (Edice Apetit) (kol.): aneb To nejlepší z asijské kuchyne

Autor a popis:

APETIT, 164 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
261 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Časopis Apetit loni uvedl na trh novou edici kuchařek zaměřenou na mezinárodní kuchyně. Po kuchařce věnované italské a francouzskou kuchyni přichází s knihou věnovanou kuchyni asijské. Těšte se na ohňostroj chutí, barev a vůní! "Koukali jsme pod hbité prsty mistrů suši a přes rameno kuchařům těch nejlepších vietnamských bister. Sháněli jsme exotické ovoce a roztodivné bylinky, sami si míchali kari pastu, nakládali kimči, balili jarní závitky a ani na okamžik jsme neodložili hůlky…," říká šéfredaktorka Apetitu Marie Holobrádková. "Výsledkem našeho snažení jsou ty nejúžasnější originální recepty, které nabízejí země jihovýchodní Asie od Barmy přes Thajsko, Vietnam a Čínu až po Indonésii a Koreu," dodává. Kniha je rozdělena do sedmi kapitol. Každá kapitola je uvedena servisní dvoustránkou, kde se dozvíte, jak a kde nakupovat a použít exotické suroviny (od bylinek až po nejrůznější ochucovadla). Kapitoly: Chuť pravé Asie (ty nejlepší autentické recepty: vietnamská polévka pho, suši, pekingská kachna, indonéská rýže nasi goreng...) Hot & cold (saláty a polévky) Dary země i moře (pokrmy s masem, rybami a dary moře: hovězí satay, kuřecí křídla po vietnamsku...) Někdo to rád ostré (kari, chilli omáčka, marináda terijaki) Wokování (pokrmu z woku) Naplňte to! (čínské knedlíčky, taštičky, jarní závitky a rolky…) Tááák sladké (dezerty, zmrzlina z čaje matcha)
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tajemství východu aneb To nejlepší z asijské kuchyně (Edice Apetit) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tajemství východu aneb To nejlepší z asijské kuchyně (Edice Apetit).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tajemství východu aneb To nejlepší z asijské kuchyně (Edice Apetit) (hodnotilo 3 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tajemství východu aneb To nejlepší z asijské kuchyně (Edice Apetit) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Tajemství východu aneb To nejlepší z asijské kuchyně (Edice Apetit) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Tajemství východu aneb To nejlepší z asijské kuchyně (Edice Apetit)