Tajemství ze záhrobí (Harper Connelly Mysteries IV.)

Kód: 7384660

Úplný název:

Tajemství ze záhrobí (Harper Connelly Mysteries IV.) (Harris Charlaine): Harper Connelly Mysteries IV.

Autor a popis:

Harris Charlaine, BARONET, 352 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
41 Kč (59 Kč)
  / ks  
koupit
 

Harper Connellyová jezdí po celých Spojených státech se svým nevlastním bratrem a zároveň manažerem Tolliverem a využívá svou nevšední schopnost, která se u ní projevila po zásahu bleskem - odhaluje místa posledního odpočinku pohřešovaných osob. Tentokrát však oba mladí lidé práci nakrátko přeruší, aby spolu mohli v Texasu navštívit své dvě nejmladší sestřičky, které vyrůstají u tety a strýce. Jejich cesta je však poznamenaná přízraky minulosti a vzpomínkami na děsivé dětství. Zjišťují, že Tolliverův otec se po propuštění z vězení snaží spojit s ostatními členy rodiny, a podezírají ho, že jeho úsilí může mít temnější pozadí, než se zdá. Navíc oba čelí útokům neznámého střelce, které mohou, ale také nemusí souviset s posledním případem, na němž Harper pracovala - se záhadným úmrtím rančera Richarda Joyce a jeho pečovatelky Mariah, jež zaplatila životem utajovaný porod neplánovaného dítěte. Harper pátrá za cenu ohrožení vlastního i Tolliverova života po vrahovi, který má spadeno nejen na ně, ale i na lidi z jejich okolí, a zároveň nepřestává hledat jakoukoliv stopu po své zmizelé starší sestře Cameron. Její úsilí nakonec přinese výsledky, ale už navždycky změní její život.

Nahlédnout do Tajemství ze záhrobí (Harper Connelly Mysteries IV.) Nahlédnout do Tajemství ze záhrobí (Harper Connelly Mysteries IV.)

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Tajemství ze záhrobí (Harper Connelly Mysteries IV.) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Tajemství ze záhrobí (Harper Connelly Mysteries IV.).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Tajemství ze záhrobí (Harper Connelly Mysteries IV.) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Tajemství ze záhrobí (Harper Connelly Mysteries IV.) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Tajemství ze záhrobí (Harper Connelly Mysteries IV.) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Horory

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Horory / Tajemství ze záhrobí (Harper Connelly Mysteries IV.)